ŠKOLA, KTORÁ SPÁJA ŠPORT A VEDOMOSTI.

STE TU SPRÁVNE, SME TU PRE VÁS

• Dňa 10.10.2017 sa študenti našej školy zúčastnili okresného kola vo veľkom futbale žiakov stredných škôl. Zápasy sa odohrávali na novovybudovanom futbalovom areáli AS Trenčín. Stretli sa tam najlepší futbalisti v rámci okresu. Celkovo sa turnaja zúčastnilo 11 družstiev.

Priebeh turnaja I. semifinálová skupina :

Gymnázium Ľ. Štúra   x   SŠG Trenčianske Teplice         3   :   0

Obchodná akadémia  x   SŠG Trenčianske Teplice         0   :   0

Piaristické gymnázium x SŠG Trenčianske Teplice         1   :   1

Milí rodičia a žiaci základných a stredných škôl,

ako každý rok, aj tento rok sa stretneme v DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ, počas ktorého Vám ukážeme priestory školy, oboznámime Vás so školským vzdelávacím programom a športovým zázemím školy. Odpovieme Vám na akékoľvek otázky týkajúce sa štúdia na našej škole.

Termíny:

13.12.2017

17.1.2018

24.1.2018

7.2.2018

Chcete vedieť viac, nápište nám, alebo zavolajte +421 905 150 064

Vednie školy

• TRENČÍN - V stredu dňa 27.09.2017 sa uskutočnilo okresné kolo v cezpoľnom behu žiakov a žiačok základných a stredných škôl v Trenčíne.  Súťažiť mohli trojčlenné družstvá v rámci školy pre jednotlivé kategórie: dievčatá SŠ, chlapci SŠ, dievčatá ZŠ, chlapci ZŠ, ale zároveň prebehla aj súťaž jednotlivcov. Žiaľ, vzhľadom na zdravotné problémy žiakov v tomto sychravom období sa nám nepodarilo zostaviť celé družstvo za školu, ale v kategórii jednotlivcov sa súťaže zúčastnili traja statoční : Barbora Šedivá, Ivana Obetková a Adam Cyprian.  Pekný úspech dosiahol Adam Cyprian, ktorý v súťaži jednotlivcov ZŠ skončil tesne na 4.mieste z 57. štartujúcich žiakov. Ivana Obetková skončila na úctyhodnom 10.mieste a Barbora Šedivá na 24. mieste.

•      V zmysle zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a dolplnení niektorých zákonov a výhlášky č. 51/2016 Z. z., ktorou sa ustanovujú zdravotné výkony, ktoré sú súčasťou zdravotnej prehliadky vrcholového športovca a talentovaného športovca, sú žiaci našej školy povinní raz ročne absolvovať zdravotnú prehliadku talentovaného športovca podľa uvedenej vyhlášky.

Vyhláška č. 51/2016

ZOZNAM_AKREDITOVANYCH_PRACOVISK_TELOVYCHOVNEHO_LEKaRSTVA.xls

Doklad o vykonanej zdravotnej prehliadky doručia žiaci treiednemu učiteľovi najneskôr do konca kalendárneho roka 2017.

•      Dňa 22. septembra 2017 sa naša škola zapojila do celoslovenskej finančnej zbierky Biela pastelka, ktorá je zameraná na podporu nevidiacich a slabozrakých ľudí. Sme radi, že aj tento rok sme mohli byť jej súčasťou a prispieť tak sumou 105,70 eura. Výnos Bielej pastelky je každoročne použitý na poskytovanie sociálneho poradenstva a sociálnej rehabilitácie, teda na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života. Ďakujeme všetkým prispievateľom i žiakom za spoluprácu pri jej realizácii.

• BERGEN - Fenomenálny úspech, ktorý nemá v takmer storočnej histórii cyklistiky obdobu. Ten zariadil včera Slovák Peter Sagan, ktorý sa v nórskom Bergene stal tretíkrát za sebou víťazom pretekov Elite na majstrovstvách sveta.

Súkromné športové gymnázium Trenčianske Teplice sa chce pridať ku gratuláciam. Pre našu školu je SAGAN obrovský vzor a týmto víťazstvom sa navždy zapíše do histórie športu.

Video prezentácia školy

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek dotazy ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte prosím
* takto označené polia sú povinné

Právne informácie

Počet návštev