ŠKOLA, KTORÁ SPÁJA ŠPORT A VEDOMOSTI.

STE TU SPRÁVNE, SME TU PRE VÁS

• Od 20. 11. 2017 naši futbalisti a futbalistky začali kondičnú zimnú predprípravu. Začali sme s teoretickým blokom mentálnou prípravou s Mgr. Zuzanou Breznickou. Vedomosti si rozšírili v oblasti technicko-taktickej a z oblasti výživy a životosprávy. Teoretický blok nahradila kondičná príprava, ktorej obsahom je:

- aeróbne behy so športestermi v areáli Baračky

- anaeróbne behy, fartleky, šprinty na atletickom štadióne

- rozvoj silových schopností v posilňovni Amadeus

- kompenzačné cvičenia

• Naša škola sa každý rok zúčastňuje na akciách prezentujúcich stredné školy. Záujemcov o štúdium pozývame na deň otvorených dverí, kde sa dozvedia všetky dôležité informácie o škole a podmienkach štúdia na našej škole.

Absolvovali sme výstavy v Trenčíne, Myjave, Bánovciach nad Bebravou, Trnave a v Topoľčanoch. Na Myjavu zavítal dokonca aj Prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska, pre ktorého je vzdelanie hlavnou prioritou.

Každá prezentácia a región je rozmanitý, preto je dôležité stretnúť sa priamo so žiakmi, rodičmi a vysvetliť im ako u nás funguje výchovno-vzdelávací proces.

• Milí rodičia a žiaci základných a stredných škôl,

ako každý rok, aj tento rok sa stretneme v DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ, počas ktorého Vám ukážeme priestory školy, oboznámime Vás so školským vzdelávacím programom a športovým zázemím školy. Odpovieme Vám na akékoľvek otázky týkajúce sa štúdia na našej škole.

Termíny:

13.12.2017

17.1.2018

24.1.2018

7.2.2018

Chcete vedieť viac, napíšte nám, alebo zavolajte +421 905 150 064

Vednie školy

• Aj tento školský rok sa žiaci a žiačky našej školy zúčastnili súťaže v stolnom tenise stredných škôl, kde si zmerali sily so žiakmi z celého okresu. Súťaž sa konala dňa 25.10.2017 na Základnej škole Kubranskej v Trenčíne. Naše chlapčenské trojčlenné družstvo v zostave Gabriš, Patka, Rurák sa umiestnili na výbornom 1. mieste z deviatich zúčastnených škôl (Gymnázium Ľ. Štúra TN, Stredná umelecká škola TN, Súkromné Gymnázium FUTURUM TN, Stredná odborná škola letecko-technická TN, Obchodná akadémia Milana Hodžu TN, Stredná odborná škola obchodu a služieb TN, Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého TN, Dopravná akadémia Trenčín). Týmto výsledkom sa žiaci nominovali do regionálneho kola, ktoré sa bude konať dňa 15.11.2017 v Trenčíne. V kategórii dievčat sme súťažili v zostave Demková, Obetková a Gabrišová, kde dievčatá dosiahli úctyhodné 5. miesto z ôsmych zúčastnených škôl. Všetkým zúčastneným žiakom ďakujeme za výborné podané výkony a vzornú reprezentáciu školy. Družstvu chlapcov budeme držať palce aj v regionálnom kole.

Video prezentácia školy - športy

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek dotazy ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte prosím
* takto označené polia sú povinné

Právne informácie

Počet návštev