ŠKOLA, KTORÁ SPÁJA ŠPORT A VEDOMOSTI.

STE TU SPRÁVNE, SME TU PRE VÁS

• SŠG Trenčianske Teplice príjme do pracovného pomeru od 1.9.2018 učiteľa / učiteľku s aprobáciou MATEMATIKA - CHÉMIA - INFORMATIKA. Možnosť prijať aj uchádzača s kvalifikáciou pre 2. stupeň ZŠ, resp. nižší stupeň 8-ročného gymnázia.

Kontakt: riaditel@sportovegymnazium.sk tel: 0911/410034

• V dňoch 21. – 23. mája 2018 sa na našej škole uskutočnili ústne maturitné skúšky. Zúčastnilo sa ich spolu 13 maturantov, ktorí maturovali z nasledovných predmetov:

slovenský jazyk a literatúra - 13 žiakov

anglický jazyk - 13 žiakov

biológia - 8 žiakov

geografia - 6 žiakov

základy športovej prípravy - 13 žiakov

Maturitné skúšky sa niesli v pokojnej atmosfére. Mnohí študenti preukázali výborné znalosti, čo ocenili i jednotlivé maturitné komisie. Dúfame, že naši maturanti zúročia nadobudnuté vedomosti i v ďalšom štúdiu na vysokých školách. Všetkým maturantom srdečne gratulujeme a želáme im do života veľa zdravia, šťastia a úspechov.

• ŽILINA - Na letných majstrovstvách Slovenska staršieho dorastu sa vo finále dvojhry stretli žiaci našej školy Tomáš Baláži a Samuel Puškár. Samuel Puškár vyhral a stal sa majstrom Slovenska nie len vo dvojhre, ale aj vo Štvorhre.

PIEŠŤANY - Na majtrovstvách Slovenska starších žiakov v Piešťanoch zvíťazil Peter Benjamin Privara.

Gratuľujeme za výbornú reprezantáciu škola a prajeme veľa úspechov.

• TRNAVA - dňa 31.5.2018 sa uskutočnil Medzinárodný prípravný zápas Slovenska proti Holandsku. Výsledok zápasu skončil 1:1. V základnej zostave Slovenského národného tímu bol aj žiak našej školy Milan Škriniar, ktorý tu aj úspešne zmaturoval. Na štadióne bolo približne 15 000 ľudí. Zápas sa odohral na pôde Trnavského Spartaku v City Aréne, tento areál je veľmi moderne zariadený a patrí k najlepším na Slovensku.

Pre žiakov to bol veľký zážitok vidieť slovenské ale aj zahraničné hviezdy futbalu. Na zápas sa boli pozrieť tréneri: Katarína Jurgová, Stanislav Ďuriš, žiaci: Branislav Rybička, Samuel Žáčik, Eva Šatková a Filip Dráb.

• Vedenie SŠĢ Trenčianske Teplice oznamuje študentom, že počas ústnych maturitných skúšok bude v dňoch 21.5. (pondelok) 22.5. (utorok) RIADITEĽSKÉ VOĽNO, v stredu 23.5. bude OČAP (prineste si oblečenie do prírody). Vo štvrtok a v piatok sa vyučuje podľa rozvrhu.

• TRNAVA - Vo štvrtok 17.5.2018 sme sa boli s našimi tenistami pozrieť na najväčší ženský turnaj na Slovensku EMPIRE Slovak Open s dotáciou 100.000 USD. Bohužiaľ neprialo nám počasie. Celý deň pršalo. Videli sme len jednu štvorhru, ktorú hrali v hale a pár tréningov. Pre žiakov, hlavne tých mladších to bol aj tak veľký zážitok, byť v takej blízkosti hráčok ako PETKOVIČ, MIHALÍKOVÁ, KUŽMOVÁ, ZVONAREVA, ABANDA. Fotky si môžete pozrieť vo fotoalbume.

Video prezentácia školy - športy

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek dotazy ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte prosím
* takto označené polia sú povinné

Nedeľa 24. 6. 2018

Právne informácie