Navigácia

Partneri

ŠKOLA, KTORÁ SPÁJA ŠPORT A VEDOMOSTI.

STE TU SPRÁVNE, SME TU PRE VÁS

NOVINKY

 • Dňa 12.4. 2018 sa uskutočnilo okresné kolo vo futbale mladších žiačok. Našu školu reprezentovali:
  Nina Šimonová - Alexandra Blahovcová, Ema Cmarková, Soňa Panáková, Chiara Kamenská, Ashley Krajčovičová. Dievčatá vybojovali druhé postupové miesto.

  Zápasy:
  ZŠ VEĽKOMORAVSKÁ - SŠG - 3:0
  ZŠ KUBRANSKÁ - SŠG - 2:6
  ZŠ Horná Súča - SŠG - 4:8

  Dievčatám gratulujeme k víťazstvu a držíme palce v ďalšom kole.

  Jurgová

 • Vážení študenti 1.ŠA, V.OA, 2.ŠA, VI.OA, v dňoch 23. 05. až 25. 05. 2018 od 9:00 hod. sa v škole uskutočnia Kvalifikačné skúšky - obhajoba záverečnej práce I. kvalifikačného stupňa - tréner športu (1.ŠA a V.OA) a II. kvalifikačného stupňa - tréner športu (2.ŠA a VI.OA).

  Časový harmonogram bude zverejnený týždeň pred skúškami. Informácie a pokyny ku skúškam si môžete pozrieť v tomto odkaze KVALIFIKAČNÉ SKÚŠKY.

  UPOZORNENIE! V prípade neúčasti na skúškach - obhajobách je študent povinný informovať triedneho učiteľa, alebo Mgr. Katarínu Jurgovú. Kvalifikačnú skúšku a obhajobu záverečnej práce II. a III. kvalfikačného stupňa - tréner šport, môže absolvovať len študent, ktorý získal nižší stupeň (vysvetlenie: II. stupeň - študent, ktorý získal I. stupeň a III. stupeň - študent, ktorý získal II. stupeň).

 • Letné prázdniny sú ešte ďaleko, ale mnohí rodičia už plánujú pre svoje deti program.

  V prípade záujmu, môžete aj tento rok prihlásiť svoje deti na tábory, ktoré organizuje ŠPORTOVÁ AKADÉMIA Trenčianske Teplice.

  Viac informácii o táboroch sa dozviete kliknutím na odkaz

 • V druhom polroku školského roka boli na našej škole v spolupráci s Centrom pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie sídliaceho v Trenčíne realizované aktivity zamerané na prevenciu užívania návykových látok a toleranciu k sociálnym skupinám. Aktivity boli určené pre žiakov vyššieho gymnázia, kde spolu s pracovníčkami CPPPaP rozoberali vplyv návykových látok na zdravie mladých ľudí a športovcov, vyjadrovali svoj postoj k jednotlivým sociálnym skupinám a učili sa tak vzájomnej tolerancie aj voči sebe ako školskej či športovej skupine. Budúci maturanti sa mohli zorientovať vo svete vysokých škôl a otestovať sa, ktorá vysoká škola je pre nich najvhodnejšia. Aktivity boli pre žiakov zaujímavé a spokojnosť bola na oboch stranách. Ďakujeme pracovníčkam CPPPaP za ich ochotu a čas venovaný našim žiakom. Fotky si môžete pozrieť vo fotogalérii.

 • Do galérie Aktivity s CPPPaP boli pridané fotografie.

 • Dňa 11.4.2018 (streda) o 8:30h. sa v priestoroch Súkromného športového gymnázia Trenčianske Teplice uskutoční 1. kolo prijímacích-talentových skúšok. Bližšie informácie si môžete pozrieť v sekcii PRIJÍMACIE SKÚŠKY.

  ---

  Vedenie školy

ANKETA

Video prezentácia školy - športy

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek dotazy ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte prosím
* takto označené polia sú povinné

Piatok 20. 4. 2018

Piatok 20. 4. 2018

Mapa

Právne informácie

Počet návštev

Počet návštev: 4276953

Novinky

Kontakt

 • SÚKROMNÉ ŠPORTOVÉ GYMNÁZIUM s osemročným a štvorročným štúdiom
  SNP 6, 914 51 Trenčianske Teplice
 • sekretariat/tel-fax:
  +421 32 655 2677
  +421 911 552 677
  sekretariat@sportovegymnazium.sk

  riaditeľ: +421 911 410 034
  riaditel@sportovegymnazium.sk

  zriaďovateľ: +421 903 451 982
  zriadovatel@sportovegymnazium.sk

  kontaktná osoba pre nábor študentov: +421 905 150 064

Fotogaléria