• OTVORENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2017/2018

Milí naši študenti, dúfame, že ste si cez prázdniny oddýchli a načerpali dostatok síl a že ste pripravení znovu sa naplno venovať štúdiu a športu.

Zahájenie školského roka 2017/2018 bude 4. septembra 2017 o 8.30 hod.

Triedni učitelia privítajú svojich žiakov v triedach a poskytnú im potrebné informácie od 8.30 do 10.30 hod.

Žiaci 1.ŠA a I.OA sa o 8.30 hod. zhromaždia s ich triednymi učiteľmi v učebni PC – stretnutie s vedením školy, úvodné organizačné pokyny. Potom sa presunú s triednymi učiteľmi do svojich tried.

• LETNÉ TENISOVÉ TÁBORY 2017

TRENČIANSKE TEPLICE - ŠPORTOVÁ AKADÉMIA Trenčianske Teplice, o.z. za podpory Mesta Trenčianske Teplice a Západoslovenského tenisového zväzu opäť zorganizovalo v prázdninových mesiacoch pre deti vo veku od 5 do 13 rokov Letné tenisové tábory. Hlavným cieľom bolo vyplniť deťom počas prázdnin program a aspoň trochu pomôcť rodičom, aby v čase, keď sú v práci bolo o ich deti plnohodnotne postarané. O tom že o tábory je veľký záujem hovorí rekordný počet účastníkov - 115. Tento rok prišli deti aj z Bratislavy. Dovolenku si plánovali kvôli táborom a spojili to s kúpaním na Žabe a prechádzkami v malebných Tepliciach. Primárne sú tábory určené pre deti z Trenčianskych Teplíc a okolia Trenčína. Ale prišli aj z Bratislavy, Čiech a dve deti dokonca z Kanady. Účastníci si otestovali svoje fyzické schopnosti v rôznych športových súťažiach a disciplínach, zahrali si minigolf, volejbal, bedminton, absolvovali výlet do prírody, vyskúšali si hru s nahrávacím tenisovým delom, naučili sa základy z tenisu, ale hlavne sa zabavili a spoznali veľa nových kamarátov. Svoju spokojnosť dávali najavo úsmevom na tvárach. Tento rok dostali od organizátora všetci účastníci krásne tričká. Na záver každého týždňa nechýbalo záverečné vyhodnotenie, najlepší dostali medaile, ale diplomy, sladkosť a darček si zaslúžili všetci, takže nikto neodišiel naprázdno. Fotky jednotlivých turnusov si môžete pozrieť vo fotoalbume.

Už teraz sa tešíme na budúci rok smiley

Daniel Ježík, organizator podujatia