• FLORBAL, DIEVČATÁ - ZŠ

Dňa 11.10. 2017 sa uskutočnilo okresné kolo vo florbale dievčat ZŠ v športovej hale Nemšová. Našu školu reprezentovali:

Brankárka – Simonka Gráčová

Hráčky – Ninka Šiková, Emka Šiková, Emka Cmarkova, Chiarka Kamenská, Scarletka Vašeková, Sonička Panáková

Dievčatá vzorne reprezentovali našu školu, podali vynikajúce výkony. Dokázali čeliť ligovým hráčkam. Boli obrovským prekvapením turnaja. Aj napriek veľkému vekovému rozdielu, dokázali držať krok a odohrali vyrovnané zápasy.

Súťaže sa zúčastnili 4 družstvá

1. ZŠ Janka Palu Nemšová
            2. ZŠ Sv. Michala Nemšová
            3. ZŠ Trenčianska Teplá
            4. SŠG Trenčianske Teplice

Vzájomné zápasy

ZŠ Sv. Michala Nemšová - ZŠ Trenčianska Teplá 4:0

SŠG Trenčianske Teplice - ZŠ Janka Palu Nemšová 1:8

ZŠ Sv. Michala Nemšová - SŠG Trenčianske Teplice 2:1

ZŠ Janka Palu Nemšová - ZŠ Trenčianska Teplá 7:0

ZŠ Trenčianska Teplá - SŠG Trenčianske Teplice 4:3

ZŠ Janka Palu Nemšová - ZŠ Sv. Michala Nemšová 6:0

Dievčatám gratulujeme k peknému 4. miestu a ďakujeme za reprezentáciu školy.

Fotky z podujatia si môžete pozrieť vo fotoalbume, alebo kliknite na tento odkaz FLORBAL - DIEVČATÁ

/trénerka, Katarína Jurgová/

• Okresné kolo vo veľkom futbale  - Stredné školy
          • Okresné kolo vo veľkom futbale - Stredné školy

Dňa 10.10.2017 sa študenti našej školy zúčastnili okresného kola vo veľkom futbale žiakov stredných škôl. Zápasy sa odohrávali na novovybudovanom futbalovom areáli AS Trenčín. Stretli sa tam najlepší futbalisti v rámci okresu. Celkovo sa turnaja zúčastnilo 11 družstiev.

Priebeh turnaja I. semifinálová skupina :

Gymnázium Ľ. Štúra   x   SŠG Trenčianske Teplice                            3   :   0

Obchodná akadémia  x   SŠG Trenčianske Teplice                            0   :   0

Piaristické gymnázium x SŠG Trenčianske Teplice                            1   :   1

SOŠ  letecko- technická Trenčín x SŠG Trenčianske Teplice            0   :   0

Naši žiaci vzhľadom k tomu, že boli vekovo najmladším družstvom  statočne bojovali a podali obetavý výkon . V poslednom zápase im však dochádzali sily a žiaľ prehrali s Gymnáziom Ľ. Štúra  3 : 0.

Za vzornú reprezentáciu ďakujeme žiakom :  Žáčik, Chrenko, Valo, Makiš, Okrucký, Brandys, Gravas, Lehotský, Zelníček L., Zelníček F., Meliš, Cyprián, Matejček, Lezzani, Trsťan.

Tréner:  Stanislav Ďuriš

Vedúci družstva:  Mgr. Ján Hudec

• CEZPOĽNÝ BEH

TRENČÍN - V stredu dňa 27.09.2017 sa uskutočnilo okresné kolo v cezpoľnom behu žiakov a žiačok základných a stredných škôl v Trenčíne.  Súťažiť mohli trojčlenné družstvá v rámci školy pre jednotlivé kategórie: dievčatá SŠ, chlapci SŠ, dievčatá ZŠ, chlapci ZŠ, ale zároveň prebehla aj súťaž jednotlivcov. Žiaľ, vzhľadom na zdravotné problémy žiakov v tomto sychravom období sa nám nepodarilo zostaviť celé družstvo za školu, ale v kategórii jednotlivcov sa súťaže zúčastnili traja statoční : Barbora Šedivá, Ivana Obetková a Adam Cyprian.  Pekný úspech dosiahol Adam Cyprian, ktorý v súťaži jednotlivcov ZŠ skončil tesne na 4.mieste z 57. štartujúcich žiakov. Ivana Obetková skončila na úctyhodnom 10.mieste a Barbora Šedivá na 24. mieste.

Žiakom ďakujeme za účasť, vzornú reprezentáciu školy a dobrú náladu počas celého konania bežeckých pretekov.

Fotky si môžete pozrieť vo fotoalbume.

Mgr. Brídová Zuzana

• BIELA PASTELKA 2017

Dňa 22. septembra 2017 sa naša škola zapojila do celoslovenskej finančnej zbierky Biela pastelka, ktorá je zameraná na podporu nevidiacich a slabozrakých ľudí. Sme radi, že aj tento rok sme mohli byť jej súčasťou a prispieť tak sumou 105,70 eura. Výnos Bielej pastelky je každoročne použitý na poskytovanie sociálneho poradenstva a sociálnej rehabilitácie, teda na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života. Ďakujeme všetkým prispievateľom i žiakom za spoluprácu pri jej realizácii.

Mgr. Breznická Zuzana

• OZNAM RODIČOM A ŽIAKOM ŠKOLY!

V zmysle zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a dolplnení niektorých zákonov a výhlášky č. 51/2016 Z. z., ktorou sa ustanovujú zdravotné výkony, ktoré sú súčasťou zdravotnej prehliadky vrcholového športovca a talentovaného športovca, sú žiaci našej školy povinní raz ročne absolvovať zdravotnú prehliadku talentovaného športovca podľa uvedenej vyhlášky.

Vyhláška č. 51/2016

ZOZNAM_AKREDITOVANYCH_PRACOVISK_TELOVYCHOVNEHO_LEKaRSTVA.xls

Doklad o vykonanej zdravotnej prehliadky doručia žiaci treiednemu učiteľovi najneskôr do konca kalendárneho roka 2017.