• RIADITEĽSKÉ  VOĽNO
          • RIADITEĽSKÉ VOĽNO

Vedenie SŠG Trenčianske Teplice oznamuje, že v dňoch 30.4. (pondelok) a 7.5. (pondelok) je žiakom udelené RIADITEĽSKÉ VOĽNO.

• ZABA Cup

Náš žiak, Peter Benjamín Privara, bol úspešný na antukovom turnaji tretej kategórie s názvom ZABA Cup. Privara v semifinále dvojhry zdolal krajana Petra Nada 6:2, 6:3. V nedeľňajšom singlovom finále vyzval druhého nasadeného Slovinca Luna Obrula a po výsledku 6:0, 6:2 vybojoval singlový titul. Privara spolu s Matejom Palčom postúpili aj do finále štvorhry. V sobotňajšom finále vyhrali nad slovinským párom Aljaz Kirbis/Maj Premzl 6:1, 6:4.

Peťovi gratulujeme a prajeme veľa podobných úspechov. :-)

• Deň narcisov

Napriek mnohým poverám, i v piatok 13-teho sme mali dôvod na radosť. V tento deň sa na našej škole konala celoslovenská zbierka Deň narcisov 2018 na podporu onkologických pacientov a ich rodín. Tohtoročný výnos zbierky bol 815,79 eur. Veľká vďaka patrí zúčastneným žiakom za ochotu a spoluprácu pri organizovaní zbierky ako aj všetkým darcom. Fotky si môžete pozrieť vo fotoalbume.

• FUTBAL - dievčatá postúpili do ďalšieho kola

Dňa 12.4. 2018 sa uskutočnilo okresné kolo vo futbale mladších žiačok. Našu školu reprezentovali:
            Nina Šimonová - Alexandra Blahovcová, Ema Cmarková, Soňa Panáková, Chiara Kamenská, Ashley Krajčovičová. Dievčatá vybojovali druhé postupové miesto.

Zápasy:
            ZŠ VEĽKOMORAVSKÁ - SŠG - 3:0
            ZŠ KUBRANSKÁ - SŠG - 2:6
            ZŠ Horná Súča - SŠG - 4:8

Dievčatám gratulujeme k víťazstvu a držíme palce v ďalšom kole.

Jurgová

• OZNAM O KONANÍ KVALIFIKAČNÝCH SKÚŠOK

Vážení študenti 1.ŠA, V.OA, 2.ŠA, VI.OA, v dňoch 23. 05. až  25. 05. 2018 od 9:00 hod. sa v škole uskutočnia Kvalifikačné skúšky - obhajoba záverečnej práce I. kvalifikačného stupňa - tréner športu (1.ŠA a V.OA) a II. kvalifikačného stupňa - tréner športu (2.ŠA a VI.OA).

Časový harmonogram bude zverejnený týždeň pred skúškami. Informácie a pokyny ku skúškam si môžete pozrieť v tomto odkaze KVALIFIKAČNÉ SKÚŠKY

UPOZORNENIE! V prípade neúčasti na skúškach - obhajobách je študent povinný informovať triedneho učiteľa, alebo Mgr. Katarínu Jurgovú. Kvalifikačnú skúšku a obhajobu záverečnej práce II. a III. kvalfikačného stupňa - tréner šport, môže absolvovať len študent, ktorý získal nižší stupeň (vysvetlenie: II. stupeň - študent, ktorý získal I. stupeň a III. stupeň - študent, ktorý získal II. stupeň).

Vednie školy

• LETNÉ TENISOVÉ TÁBORY

Letné prázdniny sú ešte ďaleko, ale mnohí rodičia už plánujú pre svoje deti program.

V prípade záujmu, môžete aj tento rok prihlásiť svoje deti na tábory, ktoré organizuje ŠPORTOVÁ AKADÉMIA Trenčianske Teplice.

Viac informácii o táboroch sa dozviete kliknutím na odkaz

• Aktivity s CPPPaP

V druhom polroku školského roka boli na našej škole v spolupráci s Centrom pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie sídliaceho v Trenčíne realizované aktivity zamerané na prevenciu užívania návykových látok a toleranciu k sociálnym skupinám. Aktivity boli určené pre žiakov vyššieho gymnázia, kde spolu s pracovníčkami CPPPaP rozoberali vplyv návykových látok na zdravie mladých ľudí a športovcov, vyjadrovali svoj postoj k jednotlivým sociálnym skupinám a učili sa tak vzájomnej tolerancie aj voči sebe ako školskej či športovej skupine. Budúci maturanti sa mohli zorientovať vo svete vysokých škôl a otestovať sa, ktorá vysoká škola je pre nich najvhodnejšia. Aktivity boli pre žiakov zaujímavé a spokojnosť bola na oboch stranách. Ďakujeme pracovníčkam CPPPaP za ich ochotu a čas venovaný našim žiakom. Fotky si môžete pozrieť vo fotogalérii.