• NICE HOLIDAYS

SŠG Trenčianske Teplice želá všetkým žiakom, rodičom a priateľom školy príjemné prežitie letných prázdnin.

Ďakujeme za Vašu priazeň v šk. roku 2017/2018, v škole sa opäť stretneme 3. septembra 2018.

Vedenie SŠG Trenčianske Teplice

• HĽADÁME ZÁUJEMCOV

SŠG Trenčianske Teplice príjme do pracovného pomeru od 1.9.2018 učiteľa / učiteľku s aprobáciou MATEMATIKA - CHÉMIA - INFORMATIKA. Možnosť prijať aj uchádzača s kvalifikáciou pre 2. stupeň ZŠ, resp. nižší stupeň 8-ročného gymnázia.

Kontakt: riaditel@sportovegymnazium.sk            tel: 0911/410034

• ÚSTNE MATURITNÉ SKÚŠKY 2018

V dňoch 21. –  23. mája 2018 sa na našej škole uskutočnili ústne maturitné skúšky. Zúčastnilo sa ich spolu 13 maturantov, ktorí maturovali z nasledovných predmetov:

slovenský jazyk a literatúra - 13 žiakov

anglický jazyk - 13 žiakov

biológia - 8 žiakov

geografia - 6 žiakov

základy športovej prípravy - 13 žiakov

Maturitné skúšky sa niesli v pokojnej atmosfére. Mnohí študenti  preukázali výborné znalosti, čo ocenili i jednotlivé maturitné komisie. Dúfame, že naši maturanti zúročia nadobudnuté vedomosti i v ďalšom štúdiu na vysokých školách. Všetkým maturantom srdečne gratulujeme a želáme im do života veľa zdravia, šťastia a úspechov.

Mgr. Lukáš Gallo, koordinátor MS

• ÚSPEŠNÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V TENISE

ŽILINA - Na letných majstrovstvách Slovenska staršieho dorastu sa vo finále dvojhry stretli žiaci našej školy Tomáš Baláži a Samuel Puškár. Samuel Puškár vyhral a stal sa majstrom Slovenska nie len vo dvojhre, ale aj vo Štvorhre.

PIEŠŤANY - Na majtrovstvách Slovenska starších žiakov v Piešťanoch zvíťazil Peter Benjamin Privara.

Gratuľujeme za výbornú reprezantáciu škola a prajeme veľa úspechov.

• SLOVENSKO - HOLANDSKO

TRNAVA - dňa 31.5.2018 sa uskutočnil Medzinárodný prípravný zápas Slovenska proti Holandsku. Výsledok zápasu skončil 1:1. V základnej zostave Slovenského národného tímu bol aj žiak našej školy Milan Škriniar, ktorý tu aj úspešne zmaturoval. Na štadióne bolo približne 15 000 ľudí. Zápas sa odohral na pôde Trnavského Spartaku v City Aréne, tento areál je veľmi moderne zariadený a patrí k najlepším na Slovensku.

Pre žiakov to bol veľký zážitok vidieť slovenské ale aj zahraničné hviezdy futbalu. Na zápas sa boli pozrieť tréneri: Katarína Jurgová, Stanislav Ďuriš, žiaci: Branislav Rybička, Samuel Žáčik, Eva Šatková a Filip Dráb.

Vyjadrenie žiakov: ,,Z atmosféry zápasu sme boli nadšení, niektorí sme sa zúčastnili na zápase reprezentácie po prvýkrát. Prekvapil nás počet divákov, ktorí prišli na zápas”.