• OZNAM - RIADITEĽSKÉ VOĽNO

• Vedenie školy oznamuje, že v pondelok 29.10.2018 udeľuje žiakom RIADITEĽSKÉ VOĽNO. Po štátnom sviatku (30.10.2018) pokračujú jesenné prázdniny do 2.11.2018. Nástup do školy je v pondelok 5.11.2018.

• ĎALŠÍ PEKNÝ ÚSPECH

• BOURGASE - v dňoch 9.10-14.10 sa konal medzinárodný tenisový turnaj dorastencov do 18 rokov ITF triedy 5 v Bulharskom Bourgase. Zo Slovákov sa zúčastnil na turnaji aj náš žiak Milan Bežák. V 1.kole po skvelom výkone porazil 23 hráča Bulharska Evgeniho Chervenkova 6:1 6:0. V 2.kole ale nestačil na nasadenú (13) a 1348 hráča ITF Simeona Kostova ktorému podľahol v 2 setoch 4:6 2:6. Milan hodnotí turnaj za dobrý.

Ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy a prajeme veľa ďalších úspechov.

• DANUBE CUP

• Náš tenisový tréner Juraj Jánošík zaznamenal  29.9.2018 výborný výsledok na Medzinárodnom štvorhrovom turnaji vo Viedni DANUBE CUP v krásnej tenisovej hale Tennis Point Wien s 10 dvorcami v hale. Spolu so spoluhráčom Michalom Vašekom skončili na výbornom druhom mieste. Turnaja sa zúčastnilo 70 hráčov.

Gratulujeme

• Medzinárodné majstrovstvá Slovenska

• TRENČÍN - v sobotu 6.10.2018 sa uskutočnil prvý ročník súťaže Medzinárodné majstrovstvá Slovenska vo fitness a kulturistike. Súťažiaci prišli zo Slovenska. Bohužiaľ Českí, Maďarskí a Srbskí účastníci sa ospravedlnili hlavne pre chorobu. Súťaž organizovala SZKFB-WABA v spolupráci a podporou Súkromného športového gymnázia Trenčianske Teplice a Športovej akadémie Trenčianske Teplice. Nakoľko sme usporiadali prvý ročník súťažiacich nebolo až tak veľa, ale budúci rok sa chystajú, nakoľko po organizačnej stránke mala súťaž veľmi vysokú úroveň a pozitívnu odozvu medzi súťažiacimi. Podujatím sprevádzali moderátori Christian Rysi a Michel Varga. V programe vystupil začínajúci, ale veľmi talentovaný spevák Christian Rysi a speváčka z ďalekej Afriky AWA MANGARA. Súťažilo sa v 5 kategóriách a rozhodovalo 5 rozhodcov zo Slovenska. Budúci rok chystáme určité zmeny, aby bolo podujatie atraktívnejšie nie len pre pretekárov, ale aj pre divákov. Tešíme sa na veľkú účasť pretekárov. Fotky z podujatia si môžete pozrieť vo FOTOALBUME.

Umiestnenie našich žiakov:

Samuel Miškolci - 2.miesto v kategórii physik a 3.miesto v kategórii atletik. Timotej Uríča 3.miesto v kategórii physik a 4. miesto v kategórii atletik, Táňa Kostková 2.miesto v kategórii bikiny fitness juniorky a 4.miesto v kategórii bikiny fitness ženy

• STREDOŠKOLÁK 2018

• TRENČÍN - Ako každý rok aj tento sme sa zúčastnili na výstave stredných škôl STREDOŠKOLÁK, kde sme prezentovali našu školu. Teší nás záujem študentov o šport a štúdium na našej škole. Záujemcov radi privítame na dni otvorených dverí, ktoré začínajú v decembri 18.12.2018 o 17:00 hod. v priestoroch našej školy. Viac informacii môžete získať v sekcii PRIJÍMACIE SKÚŠKY, alebo na tel. čísle 00421 905 150 064.

• Výber ZsFz dievčat WU14 v Dunajskej Lužnej

• DUNAJSKA LUŽNA - Dňa 26.9-27.9.  sa žiačky SŠG Trenčianske Teplice Soňa Panáková a Sofia Richtárechová zúčastnili na výbere Západoslovenského kraja v Dunajskej Lužnej. Okrem Západoslovenského výberu tam boli tri mužstvá z celého Slovenska. Naše šikovné futbalistky reprezentovali svoj tím, školu a Západoslovenský kraj. Aj vďaka tréningom, ktoré nám poskytuje škola sme strelili spolu pekných päť gólov. Na pamiatku  si priniesli medailu za 2. Miesto a nádherné zážitky.

• Andrea Bogorová v kvalifikácií WU 19

• BRATISLAVA  – Veľmi vydarený vstup do kvalifikačného turnaja o postup na ME majú za sebou reprezentantky do 19 rokov. V prvom dueli deklasovali domáce Chorvátsko 6:0

Na útulnom štadióne v Ludbregu to bol zápas o jednom tíme. Tréner Jozef Jelšic už pred odchodom avizoval, že práve úvodný duel bude pre jeho družstvo najdôležitejší. A jeho zverenky ho zvládli výborne.

Skóre otvorila v 17. minúte Laura Bieliková a o mintu pridala druhý zásah Andrea Bogorová. Domáce sa do polčasu nespamätali  a v druhom dejstve už nemali žiadnu šancu. Slovenky sypali góly ako na páse. Svoj druhý strelila Bogorová, pridala sa aj Laura Žemberyová. A ďalšie dva zásahy v rozpätí troch minút si podelili slovanistky Victoria Kaláberová a Katarína Niňajová..

CHORVÁTSKO WU19 – SLOVENSKO WU19 0:6 (0:2)

Góly:  17. Bieliková, 18. a 54. Bogorová,  65. Žemberyová, 75. Kaláberová, 78. Niňajová.

ŽK:Taritašová, Tomkičová – Bogorová

SLOVENSKO WU19:Rezeková – Lukáčová, Lemešová, Bieliková, Niňajová – Žemberyová, Dianišková (88. Droppová), Panáková (78. Nagy) – Tipulová (63. Kaláberová), Bogorová (88. Harvilová), Semanová (78. Poláčiková). Tréner Jozef Jelšic

zdroj: SFZ

Gratuľujeme a prajeme veľa podobných úspechov.

• OKRESNÉ KOLO VO FUTBALE

• Dňa 25.9.2018 sa naši chlapci zúčastnili futbalového  turnaja medzi školami. Tento turnaj sa uskutočnil v Trenčíne na umelej tráve. V skupine sme mali školu Dopravnej akadémie a školu Stredného odborného učilišťa pod Sokolicami . Prvý zápas proti Strednej  odbornej škole  naši chlapci vyhrali 2:0. V tomto zápase hrali útočne a strieľali pekné góly. Ďalší zápas hrali proti Dopravnej akadémii, v ktorom prehrali 0:3. V skupine sme skončili na 2.mieste, čo znamenalo, že ďalej nepostupujeme.

Ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.