• Vážení rodičia, zákonní zástupcovia, žiaci,

POŠTOU Vám posielame „ZMLUVU O ŠTÚDIU“ v dvoch vyhotoveniach. Jedna kópia zostáva Vám a druhú treba vypísať a podpísať (meno a priezvisko zákonného zástupcu, adresa zákonného zástupcu, dátum a miesto podpisu).

V obálke si nájdete aj "DOHODU O ZABEZPEČENÍ ŠPORTOVEJ PRÍPRAVY", ktorú je potrebné vyplniť a potvrdiť športovým klubom, v ktorom je Váš syn (dcéra) evidovaný.

"Zmluvu o štúdiu" a "Dohodu o zabezpečení športovej prípravy" je potrebné poslať poštou späť na adresu školy najneskôr do 20.9.2022.
      • Milí študenti, aktuálny rozvrh hodín na šk. r. 2022/2023 si môžete pozrieť na stránke školy: https://ssg.edupage.org/timetable/, alebo kliknutím na tento odkaz.
      • Milí naši študenti,

prázdniny sa nám pomaly končia. Dúfame, že ste si poriadne oddýchli, načerpali nové sily a že sa v zdraví opäť čoskoro uvidíme v škole. Kedy presne to bude? V pondelok 5.9.2022 o 9.00 hod. v budove našej školy.

Prvý deň absolvujete s triednymi učiteľmi vo svojich triedach, kde si poviete všetko potrebné. Tiež sa stretnete s trénermi ohľadom organizácie tréningového procesu.

Od utorka budeme pokračovať podľa nového rozvrhu, s ktorým sa oboznámite počas 1. školského dňa a taktiež ho nájdete na webovej stránke školy.
  • Staňte sa naším fanúšikom a pridajte sa k nám :-)

• Prečo si zvoliť nás?

• Zameranie na športy
      • Vynikajúce podmienky pre futbal, tenis, ľadový hokej, stolný tenis, fitnes, atletiku, florbal a ďalšie športy. Príďte sa k nám pozrieť. Napíšte nám a dohodneme si termín.
      • Rodinná atmosféra
      • Príjemná atmosféra a dobré vzťahy patria ku každej slušnej rodine. Snažíme sa o to aj v našej škole. Pomáhať si, porozumieť jeden druhému a spoločne prispievať k výchove zdravých, cieľavedomých a zodpovedných ľudí s „fair-play“ prístupom k životu.
      • Individuálny prístup
      • Profesionálni športovci si vyžadujú individuálny prístup nie len v športe ale aj v škole. Ak chcete vedieť viac, napíšte nám. Ste tu správne, sme tu pre Vás.
  • Pre rodičov a študentov

Pre zobrazenie Vašich známok, domácich úloh a denného rozvrhu sa prosím prihláste pomocou konta, ktoré ste dostali od našej školy.
      • Vitajte na stránkach našej školy

• Pozrite si VIDEO a dozviete sa viac o našej škole. Chcete vedieť ešte viac, kontaktuj nás mailom eva.hromjakova@sportaskola.sk, prípadne telefonicky +421 905 150 064. TEŠÍME SA NA STRETNUTIE.

Rozvíjame talent v oblasti športu, poskytujeme kvalitné vzdelávanie, ktoré je ukončené maturitnou skúškou s možnosťou pokračovania v štúdiu na vysokých školách, prípadne na rôznych formách pomaturitného štúdia.

Naši absolventi sa môžu po úspešnom ukončení štúdia presadiť tiež ako profesionálni športovci či odborníci  v športe – tréneri, inštruktori športu, športoví manažéri a pod. Naši absolventi môžu získať Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na výkon odbornej činnosti TRÉNER ŠPORTU 1., 2. a 3. kvalifikačného stupňa, alebo ako INŠTRUKTOR ŠPORTU.

• Výročie školy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Excepturi perferendis magnam ea necessitatibus, officiis voluptas
  • Partneri

Ďakujeme našim partnerom za spoluprácu